1 Adet Konsantre Şişe

1 Adet Kullanıma Hazır Sprey Şişe

1 Adet Mikro Fiber Bez

Kargo Bedava

Kapıda Ödeme İmkanı

69 TL

2 Adet Konsantre Şişe

2 Adet Kullanıma Hazır Sprey Şişe

2 Adet Mikro Fiber Bez

Kargo Bedava

Kapıda Ödeme İmkanı

130 TL

3 Adet Konsantre Şişe

3 Adet Kullanıma Hazır Sprey Şişe

3 Adet Mikro Fiber Bez

Kargo Bedava

Kapıda Ödeme İmkanı

180 TL

 • 40 litreye eşdeğer konsantredir
 • Her türlü yüzeyde kullanılır
 • Tahriş edici değildir
 • Asit ve zararlı kimyasal içermez
 • Zehirli değildir
 • Kullanılan yüzeylere zarar vermez
 • Hijyen sağlar
 • Yanıcı değildir
 • Saniyeler içerisinde temizler

Temizlikte Devrim

Biomaxi Plus Extreme Cleaner yüksek teknoloji ile geliştirilmiş, mikro parçalama yapan, sabun ve asit içermeyen çok amaçlı temizlik konsantresidir. Özel formülü sayesinde yağların ve kirlerin molekül yapısını bozar ve derinlemesine temizler. Biomaxi su bazlı bir üründür. Kolayca durulanır. Temizlik sonrası zararlı kalıntılar bırakmaz. Temizlik yapılan yüzeylerde hijyen sağlar. En hassas yüzeylerde kullanılabilir. İnsan sağlığına zarar verebilecek hiçbir madde içermez. Alerjik problemi olan kişiler de güvenle kullanabilir. Nefes darlığı ve öksürük yapmaz. Çocuk odalarında gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

Saniyeler İçinde Temizlik

Biomaxi Plus Extreme Cleaner kazıma, ovalama ve çitileme gerektirmeden en kirli yüzeyleri kolayca temizler. Lekeleri, kirleri ve yağ kalıntılarını söker atar. En zor lekelerden biri olan vişne suyu lekesini sadece 3-4 saniyede temizler. Halınıza bir miktar vişne suyu dökün ve sonucu gözlerinizle görün. Biomaxi lekeye derinlemesine nüfuz ederek saniyeler içerisinde temizlik sağlar.

Tek bir ürünle her yer tertemiz

Temizlik yapmak için onlarca farklı ürüne yüzlerce lira ödemeyin! Artık temizlik yaparken farklı ürünler kullanmanıza gerek yok. Evinizdeki her yüzeyi, işyerinizi ve aracınızı temizlemek için Biomaxi tek başına yeter. Temizlik yapmak için yüzey temizleyici, banyo ve mutfak temizleyici, leke çıkarıcı, halı şampuanı, derz temizleyici, cam, ahşap ve koltuk temizleyici, duvar kağıdı ve duvar boyası temizleyici, yağ sökücü ve benzeri ürünler almanıza artık gerek yok. Kısaca çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi deterjanı hariç, kullandığınız tüm temizleyiciler yerine Biomaxi kullanabilirsiniz.

Kullanım Alanları
 • Halı Temizliği:

  Biomaxi’yi halı temizleme ürünü olarak kullanabilirsiniz. Halılardaki kirleri kolayca temizler ve gerçek bir hijyen sağlar. Halılarda bulunan akarların ve mikro organizmaların, koku yapıcı mantar ve mayaların yaşam ortamını yok eder. Durulama gerektirmez, halıların renklerini soldurmaz. Parlaklık ve yumuşaklık vererek canlı durmasını sağlar. Halı yıkama makinesinde de kullanılabilir.

 • Koltuk Temizliği:

  Biomaxi koltuk döşemeleri üzerindeki kirleri, lekeleri (çay, kola, kahve, meyve suyu vb.) giderir. Kumaşta birikmiş akarları ve kirleri temizler. Kumaşlarınızın daha canlı ve parlak görünmesini sağlar. Deri ve vinil koltuklarda da güvenle kullanılabilir. Ayrıca koltuklarınızın ahşap ve metal yüzeylerinin temizliğinde de kullanabilirsiniz.

 • Banyo:

  Biomaxi’yi banyo temizliğinde kullanabilirsiniz. Lavabo, küvet ve klozette oluşmuş sararmalar, duşa kabindeki kalıntılar, banyo dolapları, fayans, mermer ve derz aralarının temizliğinde kullanabilirsiniz. Matlaşmış armatürlerin üzerine sıkın, eski parlaklığına kavuştuğunu göreceksiniz.

 • Mutfak:

  Biomaxi’yi mutfağınızda da güvenle kullanabilirsiniz. Yağ kalıntılarını ve kirleri temizler. Aspiratörün filtresini ve içini Biomaxi ile temizleyin. Fırınınızın içerisindeki yağları da Biomaxi’nin kolayca çıkardığını göreceksiniz. Ayrıca tencere ve tavalarınızdaki yanmış yemek kalıntılarını temizlemek için de kullanabilirsiniz. Bir kapak Biomaxi’yi tencerenize koyun. Üzerine 2-3 bardak su ekleyin ve tencerinizi ocakta kaynamayacak kadar ısıtın. Yanmış yemek kalıntılarının kolayca çıktığını göreceksiniz.

 • Yatak ve yastıklar:

  Biomaxi’yi 15 günde bir yatak ve yastıklarınızın temizliğinde kullanmanızı önemle tavsiye ederiz. Mikro parçalama ve hijyen sağlama özelliği sayesinde yataklardaki mite (mayt) ve akarları temizler. Böylece allerjik problemlerde hissedilebilir azalma sağlar.

 • İşyeri temizliği:

  Ofisler temizlenmesi en zor yerlerdendir. Elektronik cihazlar, klavyeler, telefonlar, sandalye ve koltuklar, özellikle de ortak kullanılan eşyalar hep kirlidir. Sadece Biomaxi kullanarak tüm ofisinizi tertemiz yapabilirsiniz. Sadece sıkın ve silin. Kirli elektronik cihazlarınızın da yepyeni olduğunu göreceksiniz.

 • Araç temizliği:

  Biomaxi tek başına aracınızın komple temizliğini yapabilir. Koltuklar (deri veya kumaş), tavan, kapı döşemeleri ve silinebilir yüzeylerdeki lekeleri ve kirleri temizler. Aracınızın jant ve lastiklerinde kullanın. Balata kurumlarını ve oluşmuş lekeleri kolayca temizler. Motor temizliğinde de kullanabilirsiniz. Aracınızın motoruna Biomaxi sıkın. Islak bez veya aracın motor yapısına göre su ile durulayın. Tertemiz olduğunu göreceksiniz. Hatırlatma: Asit gerektiren (Pas, kireç, yağlıboya vb.) lekelerde etkili değildir..

Günlük temizlik için 1 litre suya 2 kapak Biomaxi konsantre Biomaxi ilave ederek kullanabilirsiniz. Ağır kir ve lekeler için 1 litre suya 3 veya 4 kapak konsantre Biomaxi ilave ederek kullanınız. Cam temizliği gibi hafif kirli yüzeyler için 1 litre suya 1 kapak Biomaxi ilave etmeniz yeterlidir. Herhangi bir mop, temizlik paspası, sünger veya bez ile kullanabilirsiniz. Halı yıkama makinesinde 3 litre suya 1 kapak ilave edilerek kullanılır.

Biomaxi kutusunda yer alan sprey şişesi kullanıma hazırdır. Bu ürün bittiğinde 1,5 kapak konsantre Biomaxi koyarak üzerini su ile tamamlayınız ve hafifçe çalkalayınız. 5-10 cm uzaktan temizleyeceğiniz yüzeye püskürtünüz. Sünger veya bir bez yardımı ile siliniz. Ürünü ılık veya sıcak su ile kullanmak temizleme gücünü artırır.

İlk kullanımda bezinizi soğuk su ile iyice yıkayınız.

Bezinizi kullanırken su ile nemlendirin. Kullanım öncesinde bezinizi ıslattıktan sonra iyice sıkarak suyunu alın. Bezinizden en iyi sonucu almak için ıslak olarak değil, hafif nemli olarak kullanın.

Bezinizi en verimli şekilde kullanabilmek için sıktıktan sonra düzgün bir şekilde katlayın.

Kullanım esnasında katlamış olduğunuz bezinizin temizlemekte olduğunuz yüzeye buruşmuş olarak değil tam düz olarak temas etmesini sağlayın.

Temizlik süresince beziniz kirlendikçe bezin diğer katlı temiz yüzeylerine geçin. Bu size hem kolaylık hem de zaman kazandırır.

Kirlenmiş bezinizi sadece akan suyun altında yıkayın, kova,biomaxi leğen vb. durağan sular bezinizin temizliği için uygun değildir.

Bezler birkaç ayda bir sıcak suyun içinde 10 dakika bekletilirse dokuları yenilenir ve temizliği daha iyi olur.

Temizlik işi bittikten sonra bezi yıkayarak temiz bir halde kuru olarak muhafaza edin.

Çamaşır suyu, çamaşır yumuşatıcıları ve deterjan kullanmayınız.

Kalorifer radyatörü üstünde ve ütü ile kurutmayınız.

Çivili ve pürüzlü yüzeylerde kullanmayınız.

Kullandıktan sonra ellerinizi bol suyla yıkayınız

El, yüz, vücut ve gıda maddelerinin temizliğinde kullanmayınız

Çocuklardan uzak tutunuz

Göze temasından kaçınınız, teması halinde bol su ile yıkayınız

Ürünün yanlışlıkla yutulması halinde ambalajı ile birlikte derhal doktora başvurunuz